• Wpisów: 135
  • Średnio co: 18 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 14:02
  • Licznik odwiedzin: 49 453 / 2508 dni
 
moka00
 
Nie wiem czy jestem jedyna, ale jak lalka mi się cholernie podoba to patrzę na nią cały czas jak jestem na komputerze. Mam ją w zakładkach, wracam ze szkoły, klikam i na nią patrzę *_*.
Do tych czas moim największym lalkowym marzeniem było LittleFee Bisou. A teraz, kiedy oglądałam wszystkie lalki z dollfairylandu natknęłam się na nią:

MNF_MirwenF20.jpg


Cóż, nie podobała mi się na samym początku szczerze mówiąc... ale przyjrzałam się jej... i zobaczyłam w niej coś pięknego, no nie potrafię tego opisać!
Na pierwszy rzut oka to ona mi się wydawała taka byle jaka, a teraz to zakochana jestem :D Ma świetny makijaż. Taki ciemny, pięknie podkreślone oczy i takie trochę tajemnicze spojrzenie, ponure. Ma piękne usta. Piękną twarz. Jej włosy są jak wata cukrowa. Ma piękne ciało, wydaje mi się ona taką samotną nastolatką... Ja po prostu już ją widzę przed moim obiektywem! Widzę ją w ponurych sesjach z tymi jej różowymi włosami... I wiecie co.. stwierdzam, że mam słabość do lalek z różowymi włoskami :3. Chciałabym mieć taką żywiczkę... której mogłabym robić zdjęcia właśnie w innym klimacie, dlatego tak mi się podoba MiniFee Mirwen. Jak dla mnie jest ona najpiękniejszą żywiczką jaką kiedykolwiek widziałam. Macie jeszcze trochę, a co!

MNF_MirwenF03.jpgMNF_MirwenF07.jpgMNF_MirwenF12.jpg


♥.♥

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego